Darmowa aktualizacja do KeyShot 10!

Zaktualizuj lub kup licencję KeyShot 9 – aktualizacja do wersji 10 gratis!

Mamy przyjemność poinformować Państwa o zbliżającej się wielkimi krokami premierze KeyShot 10! W związku z powyższym zapraszam do zapoznania się do informacjami, które dla Państwa mamy.

Każdy, kto kupi lub zaktualizuje swoją licencję do KeyShot 9, otrzyma KeyShot 10 w dniu premiery za darmo!

Promocja dotyczy wszystkich nowych zakupów i aktualizacji KeyShot 9 do KeyShot 10 w dniu 19 października lub później.

Wybrane nowe funkcjonalności KeyShot 10 to:

  • KeyFrame Animation – nowa animacja klatek kluczowych pozwala na kontrolowanie ruchu geometrii za pomocą sekwencji klatek kluczowych, co zapewnia lepszą kontrolę i bardziej złożone efekty wizualne.
  • Sun & Sky Day Arc Animation – umożliwia tworzenie animacji środowiska, w której animowane są pory dnia, przy obecności słońca i nieba.
  • Environment Rotation – animacja ta umożliwia klientom animację parametru obrotu sceny.
  • Smart Export (KeyShot Pro) – Smart Export to zbiór funkcji eksportu, które wykorzystują dodatkowe funkcje podrzędne, takie jak rozwinięcie UV i Backing, aby przygotować materiał w KeyShot do wykorzystania w przepływach pracy AR, Mobile i 3D Print. W szczególności Smart Export w KeyShot 10 obsługuje USD, USDz, GLB, glTF i 3MF.
  •  Light Gizmos – nowe świetlne gadżety umożliwiają lepszą wizualizację w widoku w czasie rzeczywistym i w widoku geometrii dla Reflektorów, świateł IES i świateł punktowych, które można teraz również dodać za pośrednictwem menu edycji.
  • Ulepszenia renderowania – KeyShot 10 oferuje aktualizacje kilku funkcji związanych z renderowaniem. Obejmują one aktualizacje Denoisera, Kaustyki oraz dodanie automatycznego usuwania Firefly (style obrazu).

Więcej informacji wkrótce!

Aktualizacja KeyShot 7

Informujemy, że tylko do dnia premiery KeyShot 10 istnieje możliwość aktualizacji KeyShot w wersji 7.