KeyShot 8 koncentruje się na udostępnianiu funkcji, które przyspieszają przepływ pracy, podnoszą jakość wizualizacji i zwiększają komfort korzystania dzięki nowym, potężnym narzędziom.

KeyShot 8 koncentruje się na przyspieszeniu przepływu pracy dzięki lepszemu dostępowi do zasobów i lepszej kontroli podczas ustawiania sceny, tworzeniu wizualizacji dzięki nowym sposobom oświetlania i sterowania światłami, materiałami i teksturami, poprawie komfortu dzięki zaawansowanym funkcjom przekształcania tekstur i obrazu. Ilość sposobów wizualizacji i udostępniania projektów w nowej wersji programu jest również znacznie większa.

Korzystasz z KeyShot 5?

To jest Twoja ostatnia szansa na uaktualnienie oprogramowania w dobrej cenie,
a także otrzymanie bezpłatnego KeyShot 8.

 

Po wydaniu KeyShot 8, licencje KeyShot 5 nie będą już dostępne. Jest to świetna okazja, aby zapoznać się z szybkością
i funkcjami dostępnymi w KeyShot oraz zapewnić bezpłatne uaktualnienie do KeyShot 8 w dniu premiery.

Aktualizacja KeyShot 5 i KeyShot 6 do KeyShot 7

Dotyczy tylko zakupu online. Obowiązuje dla wszystkich nowych zakupów i aktualizacji KeyShot od KeyShot 5 i KeyShot 6 do KeyShot 7. Wersje wcześniejsze niż KeyShot 5 muszą zakupić nową licencję. Wszystkie uaktualnienia lub zakupy KeyShot 7 (z wyłączeniem dodatków) 15 sierpnia 2018 lub później otrzymają bezpłatne uaktualnienie do KeyShot 8. Z wyłączeniem produktów EDU, dodatków KeyShot i KeyShot dla licencji CAD (KeyShot dla ZBrush, KeyShot dla Solid Edge, itp.).