OD 02.12. do 06.12.2019 AKTUALIZACJE I DODATKI DO PROGRAMU KeyShot 20% TANIEJ!

Podane ceny są cenami netto.


Licencja sieciowa KeyShot Pro FL, zawierająca dodatkowo: moduł XR, rendering sieciowy 32 rdzenie oraz plugin dla Siemens NX.


KeyShot 9 HD
3 590 zł

KeyShot jest świetnym narzędziem do prezentowania wizualnych koncepcji projektowanego elementu. Pomaga także w podjęciu decyzji nad ostatecznym wyglądem detalu. Wizualizacje wykonane w programie mogą posłużyć do celów marketingowych i sprzedażowych. KeyShot 8 HD pozwala na wykonywanie wizualizacji o nieograniczonej rozdzielczości w podglądzie oraz podczas renderingu.


KeyShot 9 PRO
7 490 zł

KeyShot 9 XR
3 790 zł

KeyShot XR umożliwia tworzenie wysokiej jakości trójwymiarowych modeli, które następnie można umieścić na stronie internetowej. Modele te, można przeglądać nie tylko przy użyciu komputera stacjonarnego, ale także laptopa a nawet smartphona. Użytkownicy KeyShot, którzy chcą poszerzyć możliwości prezentowania zaprojektowanych modeli, mają możliwość stworzenia wysokiej jakości, przestrzennej treści 3D bezpośrednio z programu. KeyShot XR jest zintegrowanym, opcjonalnym dodatkiem, kompatybilnym z wszystkimi licencjami KeyShot. Program automatycznie generuje kod html, gotowy do użycia na dowolnej stronie internetowej jaką zarządza użytkownik.


KeyShot 9 Pro FL (licencja sieciowa)
11 490 zł

Licencja sieciowa programu, działająca w oparciu o Flexlm, o funkcjonalności wersji Pro.


KeyShot 9 Enterprise
14 990 zł

CENA = PROGRAM + SZKOLENIE + WSPARCIE!

(Programy dostępne w wersji pudełkowej za dodatkową opłatą)

Upgrade do KeyShot 9 HD (z KeyShot 7 lub 8 HD)

1 550 zł

Upgrade do KeyShot 9 PRO (z KeyShot 7 lub 8 PRO)
3 090 zł

Upgrade do KeyShot 9 PRO (z KeyShot 9 HD)
4 490 zł

Upgrade z KeyShot for CAD Editions do KeyShot 9 PRO
5 990 zł

Dotyczy licencji KeyShot przeznaczonych dla programów: Solid Edge, ZW3D, SpaceClaim, IronCAD, ArtCAM, ShoeMaker, PowerShape. Pozwala na przejście na pełną licencję KeyShot PRO.


Rendering sieciowy od 32 do 256 rdzeni

Pozwala na wykorzystanie mocy obliczeniowej komputerów znajdujących się w sieci do skrócenia czasu renderowania. Cena licencji jest uzależniona od ilości możliwych do wykorzystania rdzeni.


Rendering na zamówienie

Roczna licencja Edukacyjna KeyShot
350 zł

Odpowiada funkcjonalnością komercyjnej licencji KeyShot PRO + Animacja. Wersja edukacyjna jest aktywna przez 365 dni, a jej użycie do celów komercyjnych jest zabronione. Sceny utworzone w wersji edukacyjnej nie mogą być otwierane w wersji komercyjnej.