Interaktywne prezentacje w KeyShot Web

W dzisiejszym dynamicznym świecie oczekujemy natychmiastowych efektów, zwłaszcza jeśli chodzi o prezentacje projektów i twórczych wizji. KeyShot Web jest odpowiedzią na te oczekiwania, umożliwiając łatwe udostępnianie widoków 360 stopni bez konieczności czekania na wyrenderowanie sceny w całości. Teraz, dzięki tej unikalnej na rynku funkcjonalności, możesz jeszcze szybciej dzielić się interaktywnymi prezentacjami, a nowe opcje bezpieczeństwa dają pełną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do Twoich prac.

Zachwycaj natychmiast interaktywnymi prezentacjami

Dzięki nowej funkcji prezentacji KeyShot Web, nie musisz już czekać na finalny render, aby podzielić się swoimi koncepcjami. Szybkie zapytanie od szefa czy klienta? Żaden problem! Udostępnij widok 3D, obrazy i interaktywny widok 360 stopni w mgnieniu oka.

KSWeb Presentation Share

Bezpieczne przechowywanie twojej pracy

Podobnie jak w przypadku popularnych platform do udostępniania, teraz możesz kontrolować dostęp, wysyłając zaproszenia na różne adresy e-mail. Nowa funkcja bezpieczeństwa zastępuje tradycyjne hasła, a Ty masz pełną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do Twoich projektów, i to w dowolnym momencie. Ze względu na bezpieczeństwo klient widzi tylko wizualizację i może się przenosić między konfiguracjami – nie może jednak ściągnąć projektu.

Renderowanie Twojego projektu jest wykonywane w czasie rzeczywistym wykorzystując możliwości obliczeniowe serwerów firmy Luxion. KeyShot WEB to nie tylko wizualizacje 360 stoni, ale możliwość przedstawienia projektu w różnych konfiguracjach metariałowcyh i wariantach geometrycznych (np. zmienione wymiary lub różne warianty podzespołów).

KS Web Security Share

Usprawnij swój dzień pracy z KeyShot Web

KeyShot Web zamienia pojedynczą scenę KeyShot w dynamiczne zasoby 360 stopni dla Twojego zespołu, klientów i odbiorców. To oznacza, że dzięki kilku kliknięciom możesz łatwo dzielić się postępami prac, tworzyć gotowe wizualizacje do marketingu i prezentować produkt z każdego możliwego kąta. Freelancerzy i projektanci zarówno w dużych korporacjach, jak i małych firmach, korzystają z dodatku KeyShot Web, aby zwiększyć efektywność swojego workflow.