Nowości w KeyShot 9.3

Mamy przyjemność udostępnić Państwu KeyShot 9.3 z ulepszeniami zarówno dla KeyShot, jak i KeyShot Viewer. O wszystkich aktualizacjach można przeczytać w informacjach o wersji KeyShot 9.3 [ang]. Dodają one ogólną poprawę stabilności, ulepszenia interfejsu użytkownika oraz dodatkowe wsparcie funkcji w KeyShot.

 Najważniejsze to:

  • Poprawione podobieństwo wizualne dla odbić lustrzanych między CPU a GPU
  • Dodano obsługę jednostek dla optyki wielowarstwowej na GPU
  • KeyShot Viewer: Ulepszono Benchmark  KeyShot Viewer dla systemów o wysokiej liczbie rdzeni
  • Ogólne ulepszenia stabilności dla trybu GPU
  • Ogólne ulepszenia dotyczące stabilności renderowania sieciowego

Istnieje więcej aktualizacji i udoskonaleń w KeyShot 9.3. Możesz przeczytać o nich tutaj.

keyshot banner wersja 9 3

KeyShot Benchmark

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji wypróbować KeyShot Viewer, teraz jest na to idealny moment. Nowe narzędzie Benchmark wskazuje, jak szybko Twój procesor lub GPU będzie renderować sceny KeyShot w porównaniu do systemu referencyjnego Intel Core i7. Wynik 1,0 odpowiada wydajności systemu odniesienia. Wynik 2,0 oznacza, że ​​rendering na twoim systemie jest dwa razy szybszy niż w systemie odniesienia. Aby uruchomić test porównawczy, po uruchomieniu KeyShot Viewer, po prostu wybierz Benchmark. Pobierz KeyShot Viewer za darmo tutaj.

Jeśli używasz KeyShot 9, po uruchomieniu programu zobaczysz powiadomienie o aktualizacji. Możesz też pobrać tę aktualizację KeyShot 9 bezpośrednio. Jeśli korzystasz z poprzedniej wersji KeyShot z aktywnym wsparciem lub ważną licencją edukacyjną, możesz zaktualizować KeyShota od razu i za darmo.

Nie masz jeszcze KeyShot 9?

Odwiedź stronę https://keyshot.datacomp.com.pl/, aby kupić, zaktualizować lub pobrać bezpłatną wersję próbną. W przypadku innych pytań dotyczących aktualizacji KeyShot 9 wyślij wiadomość e-mail na adres biuro@keyshot3d.pl.