KeyShot 11.3 – wsparcie Apple Silicone

Ta aktualizacja KeyShot 11 zawiera pełne natywne wsparcie dla komputerów Mac z procesorami Apple Silicon (już nie w wersji beta), a także inne nowe i potężne funkcje, które przyspieszą twoją pracę.

Wsparcie Apple Silicon – 30% przyspieszenia

W poprzedniej wersji 11.2 KeyShot oferował wsparcie dla Apple Silicon w wersji beta. Teraz z radością ogłaszamy pełne wsparcie dla Apple Silicon w KeyShot 11.3. Jeśli masz nowszy sprzęt Mac z procesorem Apple Silicon, doświadczysz wzrostu wydajności w zakresie od 15 do 30% zarówno w renderowaniu, jak i ogólnej użyteczności. Wzrost wydajności renderowania dotyczy również KeyShot Network Rendering.

Nowe funkcje CMF (kolor, materiał i wykończenie)

KeyShot 11 wprowadził funkcję CMF, która oszczędza projektantom przemysłowym godziny ręcznej pracy, a także zmniejsza ryzyko kosztownych błędów w produkcji. KeyShot 11.3 dodaje opcję eksportowania wyniku w formacie PDF oraz importu/eksportu danych CMF opartych na projekcie do menedżera informacji o materiale.

Aktualizacje KeyShot Web Viewer

KeyShot Web Viewer z nowym interfejsem użytkownika, który umożliwia szybsze i łatwiejsze wyświetlanie produktów na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Czasy ładowania są od 2,5 do 4 razy szybsze, w zależności od przeglądarki i sceny.

Funkcja Scalania Części

KeyShot 11.3 dostarczył nową funkcję Scalania Części w narzędziu Uproszczenie Siatki, która może pomóc w skróceniu rozmiaru sceny. Obsługiwane są także kamery i warianty środowiska w przeglądarce internetowej.

Ulepszenia Renderowania Sieciowego

Oprócz szybszych czasów renderowania dla użytkowników Mac, inne aktualizacje 11.3 dla użytkowników KeyShot Network Rendering obejmują:

  • Konfiguracja serwera pływającego za pomocą KeyShot Network Rendering Manager
  • Dodanie opcji instalacji cichej, aby NR Monitor połączył się z NR Managerem