Nowa wersja KeyShot 2023 wydana! Przyśpieszenie pracy i sprawniejsza komunikacja w organizacji.

KeyShot 2023 umożliwia oszczędzanie czasu poprzez tworzenie szablonów scen, zapewnia obsługę kolorów Pantone oraz ułatwia płynną współpracę między zespołami poprzez dostosowywanie kolorów wizualizacji do profili kolorów na komputerze.

Oszczędzaj czas dzięki szablonom zapisanych scen

Stwórz szablony scen, aby zapisać wcześniej ustawione środowiska, kamery, styl obrazu i wiele więcej. Oszczędzaj czas podczas tworzenia przyszłych projektów, a utworzone szablony możesz stosować w całej firmie, ułatwiając różnym zespołom tworzenie spójnych wizualizacji. A to jeszcze nie wszystko! Dodajemy trzy szablony scen na start byś od razu mógł tworzyć niesamowite wizualizacje.

Baw się kolorami: korzystaj z większej liczby opcji i uzyskaj lepszą dokładność

  • Dokładność kolorów, na której możesz polegać! Podczas udostępniania wizualizacji między zespołami, dokładność kolorów może stanowić problem – trudno wyjaśnić szefowej, że jej ustawienia monitora wpływają na odbiór starannie wykonanej wizualizacji produktu. Od teraz nie musisz się tym martwić! KeyShot 2023 posiada automatyczną optymalizację kolorów, co oznacza, że program dostosuje kolory wizualizacji do standardowych profili kolorów stosowanych na różnych komputerach.
  • Nowe wsparcie od Coloro! Tak jak Ty kochamy kolory Pantone ponad wszystko, ale nie każdy ma do nich dostęp. Coloro to darmowa biblioteka kolorów, a KeyShot 2023 posiada pełne wsparcie dla niej. Dzięki czemu w KeyShot możesz od teraz korzystać z 3500 kolorów Pantone.

Współpracuj płynnie między zespołami i organizacją

KeyShotWeb pozwala na udostępnianie scen osobom, które nie posiadają KeyShot. Wystarczy, że wyślesz im link KeyShotWeb (możesz również zabezpieczyć go hasłem). Od teraz KeyShot Web Viewer oferuje szybsze czasy ładowania i zawiera całkiem nową galerię obrazów, która prezentuje zdjęcia produktów wraz z ich interaktywnym modelem 3D – by w niego wejść wystarczy kliknąć w zdjęcie. Od teraz klienci mogą przełączyć się ze zdjęcia 2D na model 3D, ciesząc się jeszcze lepszym doświadczeniem podczas oglądania produktu. Dodatkowo KeyShot Web Viewer jest lepiej zoptymalizowany dla wszystkich urządzeń mobilnych i zawiera nowy model AR dla urządzeń iOS.

Jeśli już korzystasz z KeyShotWeb, będziesz miał dużo lepsze doświadczenia

keyshot 2023 wydany slider

Wypróbuj KeyShot 2023

Pobierz KeyShot 2023 i zobacz, jak szybko możesz tworzyć niesamowite rendery i animacje 3D