KeyShot – przejście na nowy model licencjonowania

Dostosowując się do światowych trendów, którymi podążają producenci oprogramowania do projektowania CAD 3D oraz podążając za potrzebami klientów, KeyShot zmienia system licencjonowania.

Wraz z wydaniem KeyShot 11, które nastąpi na początku 2022 roku, nowe licencje KeyShot będą dostępne tylko w modelu subskrypcyjnym!

Jakie zmiany czekają użytkowników KeyShota?

KeyShot PRO będzie połączony z chmurą, co da więcej możliwości pracy i zarządzania licencją. KeyShot HD zostanie zamieniony na wersję KeyShot Personal (więcej informacji wkrótce).

Jakie są możliwości dla obecnych użytkowników KeyShot?

Jeżeli posiadasz m.in. KeyShot HD lub KeyShot PRO, aby zachować swoje dotychczasowe licencje nie musisz nic robić. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej licencji KeyShot i chcesz mieć pewność, że zdążysz zakupić licencję wieczystą, zakup powinien być dokonany do końca 2021 roku.

Jeżeli chcesz otrzymać KeyShot 11 PRO w licencji wieczystej, należy zakupić Maintenance (więcej informacji poniżej). Jeżeli posiadasz oprogramowanie CAD 3D dostarczone z wersją KeyShot CAD HD, możesz zakupić upgrade do KeyShot 10 PRO w licencji wieczystej na preferencyjnych warunkach. 

Jakie są możliwości dla nowych użytkowników KeyShot?

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nowej licencji w wersji wieczystej, to teraz jest na to ostatni moment. Jeżeli masz pytania na temat nowego systemu licencjonowania, zapraszamy do FAQ  

PROMOCJE

Maintenance

Jeżeli posiadasz KeyShot 10 PRO bez maintenance*, a chcesz otrzymać aktualizację do KeyShot 11 PRO w licencji wieczystej, możesz w tym momencie zakupić Maintenance do KeyShot PRO w cenie 1640zł netto.

*dotyczy licencji KeyShot 10 PRO zakupionych po 1. czerwca 2021 roku. Data rozpoczęcia okresu maintenance zostanie ustawiona zgodnie z datą zakupu licencji.

15% rabatu na Upgrade z KeyShot 10 HD do KeyShot 11 PRO

Jeżeli posiadasz KeyShot 10 HD możesz zakupić promocyjnie upgrade do wersji KeyShot 11 PRO.
Upgrade z KeyShot 10 HD  do KeyShot PRO 3810 zł netto  + 1640 zł netto Maintenance

Upgrade z KeyShot CAD HD do KeyShot PRO

Jeżeli posiadasz dodatek KeyShot CAD HD do swojego oprogramowania CAD 3D m.in. Solid Works, Solid Edge, ZW3D, Alibre, IronCAD, ZBrush, to teraz jest ostatnia szansa, aby zakupić upgrade swojego dodatku do wersji KeyShot 10 PRO.
Upgrade z KeyShot CAD HD do KeyShot 10 PRO 6000zł netto  + 1640zł netto Maintenance (opcja)
Możesz sprawdzić, co zyskujesz kupując upgrade z wersji CAD HD do PRO w Porównanie wersji – KeyShot

Upgrade KeyShot PRO 8 lub 9 do KeyShot 11 PRO

Upgrade z KeyShot PRO 8 lub 9 do KeyShot 10 PRO 3250zł netto + 1640zł netto Maintenance

Wszystkie promocje obowiązują tylko do 31.12.2021r.

* Wszystkie licencje z Maintenance otrzymają dostęp do wersji KeyShot 11 w dniu premiery.