Szkolenie KeyShot – online

W trosce o Państwa bezpieczeństwo dotychczasowe szkolenia nabrały nowej formy! Chcemy być w stałym kontakcie i dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Zachęcamy do skorzystania z kursów online prowadzonych przez naszych instruktorów. Kursy te zostały stworzone tak, by w pełni umożliwić interakcje z prowadzącym. Szkolenia będą odbywały się na żywo, dzięki czemu na bieżąco będą mogli Państwo zadawać pytania prowadzącemu, a sam proces nauki będzie przyjemny i efektywny.

Kursy odbywać się będą za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Odpowiedni link otrzymają Państwo przed planowanym szkoleniem online.

Podczas naszej akcji #zostanwdomu i naucz się programu przeprowadzimy kilka krótkich kursów z programów KeyShot, Alibre Design oraz BricsCAD.


Szkolenie KeyShot – podstawowe

Data: 19.05.2020   Godz.: 10:00 – 12:00
Prowadzący: Arkadiusz Paściak
Cena: 300 zł

Kurs skierowany jest dla osób, które rozpoczynają pracę przy tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji modeli 3D i nie miały wcześniej styczności z oprogramowaniem KeyShot.

Podczas szkolenia zostaną omówione następujące zagadnienienia:

• Materiały – dostęp do biblioteki materiałów, nakładanie materiałów, korzystanie z bibliotek – kopiowanie i wklejanie materiałów , edycja materiałów
• Etykiety i oznaczenia – dodawanie etykiet, kasowanie, powielanie, edycja
• Oświetlenie scen – zmiana pozycji oświetlenia, edycja parametrów światła
• Ustawienia kamer
• Tworzenie wizualizacji, dobór odpowiednich parametrów

Do uczestnictwa w szkoleniu potrzebny jest podstawowy sprzęt komputerowy umożliwiający swobodne korzystanie z oprogramowania KeyShot. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić licencję aktywną w trakcie trwania szkolenia.

Osoba po odbytym kursie będzie potrafiła tworzyć wizualizacje produktów przy użyciu podstawowych narzędzi oraz będzie potrafiła korzystać z dostępnych źródeł wiedzy aby poszerzać swoje umiejętności we własnym zakresie. Będzie również gotowa do wzięcia udziału w szkoleniach zaawansowanych.

Szkolenie KeyShot będzie prowadzone na żywo – będzie możliwa interakcja z prowadzącym.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma indywidualny certyfikat odbycia szkolenia (w formie PDF).


Zainteresowały Cię nasze szkolenia? Zapisz się!

    Dane kontaktowe