Nowości w KeyShot 10

Przedstawiamy KeyShot 10

KS10 Logo 650

Kolejna Generacja Wizualizacji

Od jednej dekady do następnej – KeyShot 10.

KeyShot 10 jest spektakularny pod wieloma względami.

KeyShot zdefiniował dekadę tworzenia wizualizacji 3D.

Zapewnił możliwość łatwego tworzenia obrazów fotograficznych i animacji oraz oglądania wyników pracy w czasie rzeczywistym. Patrząc w przyszłość, jesteśmy zaangażowani w tworzenie KeyShot, aby pomóc Ci tworzyć najlepsze efekty wizualne w nadchodzącej dekadzie.

KS10 Icon

Zjawiskowy ruch

KeyShot 10 zapewnia więcej kontrolowanego ruchu dla każdego pomysłu, aby tworzyć bardziej zaawansowane efekty wizualne i wiodącą w branży łatwość użycia.

Daj życie swoim pomysłom.

Animacja klatek kluczowych

Kontroluj swój ruch, a nie emocje.

Nowa animacja klatek kluczowych zapewnia nowy poziom kontroli nad osią czasu animacji z możliwością dodawania i dostosowywania klatek kluczowych dokładnie tam, gdzie są potrzebne lub nagrywania sekwencji klatek kluczowych w celu szybkiego tworzenia złożonych wizualizacji.

Animacja łuku słońca i nieba

Od wschodu aż do zachodu słońca.

Animacja łuku słońca i nieba w KeyShot 10 oddaje światło dzienne w Twoje ręce. Dzięki możliwości bezpośredniego dostosowania daty, czasu rozpoczęcia i zakończenia lub zastosowania klatek kluczowych w celu uzyskania lepszej kontroli, animowanie światła dziennego w scenie nigdy nie było łatwiejsze.

Animacja rotacji środowiska

Świat kręci się wokół Twojego produktu.

Masz również pełną kontrolę nad tym, jak szybko się obraca. Niezależnie od tego, czy jest to jedno z wielu środowisk KeyShot, czy Twój własny niestandardowy HDRI, dodaj nową animację obrotu środowiska, aby kontrolować sposób, w jaki światło otoczenia przesuwa się po produkcie.

Animacja obrotu kamery

O, tak, właśnie w ten sposób.

 Twoja animacja produktu wymaga od czasu do czasu odrobiny dramatyzmu. KeyShot 10 dodaje możliwość animacji parametru Obrót kamery, aby uzyskać tak subtelny lub dramatyczny efekt, jaki chcesz, przy zachowaniu kontroli kąta i czasu.

Rzeczywistość wizualna w KeyShot 10

Poznaj swoje kreacje.

Teraz masz więcej sposobów na doświadczenie wizualizacji dzięki nowemu Smart Export, który wykorzystuje funkcje Rozpakowywania UV and Baking KeyShot do przygotowania zasobów do AR, stron internetowych i pełnokolorowego druku 3D.

Inteligentny eksport – 3MF

Od KeyShot po druk 3D w pełnym kolorze.

Kiedy potrzebujesz najdokładniejszego fizycznego prototypu, zaczynasz od najdokładniejszego prototypu cyfrowego. Dzięki obsłudze kolorów, tekstur i przezroczystych materiałów przejście od technologii cyfrowej do fizycznej odbywa się szybciej, niż kiedykolwiek.

Inteligentny eksport – GLB / glTF

Wizualizacje 3D dla nowoczesnej sieci.

Piękna interakcja między scenami, szybkie ładowanie modeli i najszersze wsparcie branżowe. Otwarty standard wizualizacji internetowych bezpośrednio z KeyShot.

Inteligentny eksport – USDZ

AR gotowa na urządzenia mobilne prosto z KeyShot.

Gdy potrzebujesz transferu bogatych zasobów 3D lub interaktywnego, mobilnego oglądania. KeyShot umożliwia eksport USD, USDA, USDC i USDZ, co jest idealne do eksportu AR do aplikacji obsługujących ARKit firmy Apple.

Twórcze możliwości

Zwiększ wydajność swojej pracy.

Właściwe narzędzie do właściwej pracy. Otwórz KeyShot 10, a znajdziesz nowe i ulepszone narzędzia do zarządzania oświetleniem i realizacji swoich pomysłów szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Menedżer światła w KeyShot 10

Rozgrzej

Ochłódź

Niech błyszczy

Nowy Menedżer światła w KeyShot 10 umożliwia sterowanie całym oświetleniem sceny z jednego miejsca. Dokowalny panel umożliwia wybór i dostosowanie oświetlenia otoczenia lub sterowanie widocznością, kolorem, mocą i rozmiarem dowolnego fizycznego światła.

light manager 02 trim

Gadżety świetlne.

Chwyć za światło.

Jeśli chcesz zbadać oświetlenie lub dokonać szybkich zmian w biegu, nowe Light Gizmos w KeyShot 10 umożliwiają to. Z Widoku w czasie rzeczywistym lub Widoku Geometrii, po prostu wybierz Reflektor, Światło IES lub Światło punktowe, aby dostosować ją na różne sposoby.

move tool 01

Narzędzie do przemieszczania

Jeśli chcesz przesunąć – przesuń.

Nigdy nie myślałeś, że tak prosta zmiana może być tak pomocna. Narzędzie KeyShot Move zostało całkowicie przeprojektowane, aby poprawić dostępność i umożliwić umieszczanie i zadokowanie w widoku w czasie rzeczywistym lub poza nim.

Tryb solo

Kiedy twoje części potrzebują trochę czasu w samotności.

Wybierz, Aktywuj Tryb solo. Ta nowa funkcja przyspiesza bieżące przepływy pracy, umożliwiając izolowanie i pracę nad jedną lub większą liczbą części bez konieczności blokowania jej lub zakłócania hierarchii jakichkolwiek innych ukrytych części.

solo mode off 01
solo mode on 01

Niezrównany realizm w KeyShot 10

Zapewniaj urzekające wizualizacje.

Są fotorealistyczne, a potem są te stworzone w KeyShot. Nowe aktualizacje ekskluzywnych funkcji materiałowych KeyShot zapewniają poziom realizmu, który przyprawia o zawrót głowy.

RealCloth ™ 2.0

Inny wymiar tkaniny, włókna i przędzy.

RealCloth wprowadził poziom realizmu, którego jeszcze nie widziano. RealCloth 2.0 przenosi go na jeszcze wyższy poziom. Ulepszenia obejmują 3D Ply dla geometrii podobnej do przędzy i zwiększoną szczegółowość na poziomie włókien dla najbardziej realistycznej reprezentacji pojedynczej nitki w historii.

Ulepszona kaustyka

Spraw, aby Twoje promienie światła padały szybciej.

Kaustyki w KeyShot zawsze były piękne i niezwykle dokładne. Teraz w KeyShot 10 łączą się one jeszcze szybciej zarówno dla CPU, jak i GPU, przy mniejszej zależności od rozmiaru sceny, aby zapewnić oszałamiające rezultaty w krótszym czasie.

Wielokrotne rozpraszanie powierzchni

 Odbijaj się ze mną.

Kontroluj wielokrotne odbicia światła na szorstkich powierzchniach dielektrycznych, zanim zostaną rozproszone z powrotem. Wielokrotne rozpraszanie umożliwia zachowanie energii światła oddziałującego z szorstkimi dielektrykami, co oznacza, że ​​pozwala uzyskać bardziej realistyczny i fizycznie prawdopodobny wygląd takich materiałów.

DielectricRough Illuminated Camera1 MultipleSurfaceScatteringOFF 2
DielectricRough Illuminated Camera1 MultipleSurfaceScatteringON 2
firefly off
firefly on

Filtr Firefly

Świetliku, nie przejmuj się tą sceną.

Style obrazu w KeyShot 10 to wyjątkowa gratka dla tych, którzy kładą nacisk na oświetlenie w swojej scenie. Denoiser zawiera teraz suwak Filtr Firefly, który szybko usuwa i wygładza plamki niechcianego światła ze sceny.

Ulepszone Odszumianie

Gładkie podświetlenie.

Nowe aktualizacje KeyShot Denoise, od płynnego operatora po łagodny iluminator, wprowadzają informacje albedo i normalnych, zapewniając spójne wyniki między widokiem w czasie rzeczywistym a wyjściem renderowania, a także ulepszone wyniki w trybie wewnętrznym.

denoise off
denoise on
2010 keyshot 10 toon dries vervoort 04 new

Ulepszony materiał Toon

Toon dostrojony.

Wystarczy spojrzeć na te bogate, grube kontury. Popularny materiał KeyShot Toon zapewnia teraz lepszą kontrolę nad zachowaniem konturów, aby być bardziej spójnym z technikami rysowania linii.


Dodatkowe funkcjonalności, ulepszenia i wiele więcej

camera lock 01

Zablokowane mapowanie kamery

Umieść tekstury, umieszczając obraz na geometrii ze stałego położenia kamery.

flip normals 01

Odwróć normalne

Automatycznie lub ręcznie odwróć kierunek normalnych obiektu, wybierając jego powierzchnie.

fbx import 01

Import FBX

Importuje z teksturami z zachowaniem alpha. Import SketchUp zachowuje ukryte warstwy i hierarchię.

name templates 01

Aktualizacje szablonów nazw

Szablony nazw obsługują teraz styl i rozmiar obrazu oraz uwzględniają zawsze widoczne ustawienia modeli.

save sub material 00

Zapisz submateriał

Nowa możliwość zapisywania submateriałów z listy Multi-materiały jako nowych materiałów w biblioteki.

performance mode save 00

Zapisz tryb wydajności sceny

Szybsze ładowanie scen. Zapisz scenę w trybie wydajności, a otworzy się ona później również w trybie wydajności.